Nova bruka Partizana
Crno-beli izgubili u TC

Crno-beli izgubili u TC "Dejan Milojević": Majstorica polufinala na programu u četvrtak

U drugom meču polufinala AdmiralBet Superlige Srbije, Partizan Mozzart Bet je izgubio od KK Mega MIS sa 92:88 (18:28, 23:19, 26:15, 25:26)

Partizan Mozzart Bet će igrati majstoricu polufinala AdmiralBet Superlige Srbije. U drugoj utakmici polufinalne serije, crno-beli su u TC "Dejan Milojević" doživeli poraz od Mege, tako da će odluka o finalisti nacionalnog prvenstva pasti u "majstorici".

Nakon boljeg početka meča i 10 poena prednosti na isteku prve deonice, crno-beli su u drugoj četvrtini dozvolili rivalu da priđe na -6, a u trećem periodu igre i dođe do.rezultatskog preokreta, pa i dvocifrene prednosti.

U četvrtoj četvrtini crno-beli uspevaju da se rezultatski vrate i smanje zaostatak. Na 3,2 sekunde pre kraja, ekipa Partizana je prišla na -2, ali je rival uspeo da realizuje poslednji napad i dođe do nedostižnih četiri poena prednosti, što je ujedno značilo i da će se igrati "majstorica".

Posle meča, na konferenciji za medije su govorili trener Partizana Mozzart Bet Željko Obradović i centar, Alen Smailagić.

"Nismo odigrali dobro utakmicu, nismo igrali sa dovoljno energije. Stvari iz svlačionice, koje smo se dogovorili, nismo ispoštovali i gubili smo koncentraciju u nekim delovima utakmice.", rekao je Smailagić.