Obudovljanke u plej ofu za Premijer ligu
Odbojkašice Crvene zvijezde iz Obudovca napravile su veliki rezultat plasiravši se u plej of za Premijer ligu. Crvena zvijezda je danas u meču posljednjeg kola Prve lige Republike Srpske savladala fočanskog Maglića sa 3:1 (14:25,25:21,25:22,25:20). Poslije prvog seta koji je pripao gostima iz Foče, u nastavku je viđena rezultatska klackalica, sa mnogo dobrih poteza i nadmudrivanja, ali na kraju je Crvena zvijezda osvojila sva tri seta i stigla do pozicije broj 4 na tabeli Prve lige Republike Srpske, izbacivši tako iz doigravanja odbojkašice Hercegovca iz Bileće. Velike zasluge za ovaj trijumf ima libero Rada Đokić, koja je bila povređena pred utakmicu, ali je stisnula zube i pomogla svojim saigračicama u ostvarivanju velikog rezultata. Crvena zvijezda će kao četvrtoplasirane ekipa u plej ofu igrati protiv lidera regularnog dijela sezone, paljanske "Jahorine". - Ovom pobjedom mi smo premašili prvobitne ciljeve, budući da smo željeli samo da izborimo opstanak, a uspjeli smo otići korak dalje. Vjerovali smo da možemo stići do podviga poslije prošlosedmične pobjede u Ljubinju, a tribine školske sale bile su ispunjene do posljednjeg mjesta. Istakao bih izuzetno fer i korektnu igru ekipe Maglića sa kojom smo često igrali bitne i neizvjesne utakmice u prošlosti. Slijedi nam polufinale sa ekipom Jahorine iz Pala koja je favorit u ovom dvomeču, ali mi ćemo pokušati da joj pariramo koliko budemo mogli. Podsjetiću, da je ekipa Crvene zvijezde u nastavak sezone ušla sa podmlađenom ekipom, i ovakve utakmice će nam pomoći da steknemo dragocjeno iskustvo, rekao je za naš portal trener Crvene zvijezde Milenko Perušinović. Drugi polufinalni par plej ofa čine Slavija iz Istočnog Sarajeva i Maglić iz Foče. [gallery order="DESC" bgs_gallery_type="slider" ids="100981,100984,100983,100982"]

Maglić 3 : 2 Drina
Gradiška 3 : 0 Crvena zvijezda
Mladost 0 : 3 Tempo