Ski trkači na Zlatiboru: Plakaloviću dvije bronze
Ski trkači iz Istočnog Sarajeva bili su zapaženi na Balkan kupu na Zlatiboru. U muškoj konkurenciji, prvo na 15 kilometara, a zatim na 10 kilometara, Mladen Plakalović je zauzeo oba puta treće mjesto.  Na 15 kilometara još dvojica momaka sa Pala bili su u Top 10. Ognjen Škipina je bio osmi, a Stefan Lopatić deveti. Miloš Čolić je bio 11. a Stefan Anić je zauzeo četrnaesto mjesto. Mihailo Škipina je bio 19, a Andrija Jugović i Luka Vrećo su bili 21. i 22. Strahinja Erić i Jovan Bogdanović nisu završili svoje trke. Na deset kilometara danas Plakalović je opet bio treći. Ognjen Škipina i Miloš Čolić su bili 11. i 12. Stefan Lopatić je bio 14, a Stefan Anić 16. Strahinja Erić je bio 18, a Mihailo Škipina 22. Andrija Jugović, Jovan Bogdanović i Lazar Vrećo su zauzeli pozicije 24-26. Dejana Košarac je kod djevojaka u obje trke bila peta. Na deset kilometara odmah iza nje je završila Sanja Kusmuk. Osma je bila Katarina Bogdanović, a 16 Snežana Borovčanin. Maja Mumović nije završila trku. Na pet kilometara danas, iza Dejane Košarac je završila Ktarina Bogdanović na osmom mjestu, a na devetom je Sanja Kusmuk. Snežana Borovčanin je bila 17, a Maja Mumović 21.