Doboj pregazio Omladinac

Rukometašice Doboja lako su na svom terenu porazile slabašnu ekipu Omladinac iz Banja Luke rezultatom 36:22 (17:9).

Pitanje pobjednika uopšte se nije postavljalo, čekao se samo kraj utakmice da se vidi konačan rezultat. Dobojke su opravdale ulogu favorita i slavile sa 14 golova razlike.

Najefikasnije u pobjedničkoj ekipi bile su Katarina Kopić sa 8, te Andjela Garić i Aleksandra Grabovičkić sa po 6 golova. Veći poraz gošći spriječila je čuvar mreže Jelena Srdić koja je odbranila 13 šuteva domaćih od toga dva sedmerca. Najefikasnije u redovima Omladinca bile su Vanja Rupčić sa 13 i Latinović sa 4 gola.

DOBOJ – OMLADINAC 36:22 (17:9)

DOBOJ – Dvorana: Srednjoškolskog centra. Gledalaca: 100. Sudije: Ognen Danilović i Sebastijan Karan. Delegat: Momčilo Momčilović. Sedmerci: Doboj 8(4), Omladinac 1(1). Isključenja: Doboj 12, Omladinac 10 minuta. Crveni karton: Una Paštar (Omladinac) u 41.minutu.

DOBOJ: Nikić (7 odbrana), Marković 1, Vujić 5, Kopić 8(1), Garić 6, Grabovičkić 6, Radulović 4, Mikelini 1(1), Gajić 2(1), Jurkas, Ignjić 1(1), N.Petrović 2, S. Petrović. Trener: Saša Madžarević.

OMLADINAC: Srdić (13 odbrana, 2 sedmerca), Marijana Kondić, Knežević 2, Rupčić 13(1), Balaban, Djurić 1, Kovačević, Vidaković, Bodiroža, Milana Kondić 2, Latinović 4, Paštar. Trener: Jelena Kondić-Ninković.

Igrač utakmice: Katarina Kopić (Doboj)