92 : 93

Košarkaši Romanije posle produžetka slavili u Nevesinju

28.12.2021 Čedo Matović

U okviru poslednjeg 5. kola prvog dijela prvenstva Druge lige Republike Srpske grupa "Istok" u vikendu iza nas u Nevesinju košarkaši Romanije savladali su domaći Velež,  nakon produžetka, sa 92:93 (23:19, 22:21, 17:18, 16:20, 14:15) i tako su Paljani završili polusezonu sa skorom 2-2.

Tokom čitavog susreta viđen je rezultatski egal, s tim da su Nevesinjci odigrali nešto bolje prvo poluvrijeme. Nakon 40 minuta igre rezultat je bio 78:78.

U prvenstvu drugoligaškog "Istoka" slijedi pauza do 5/6 februara naredne godine, u mečevima 6. kola sastaju se: Velež - Gacko i Igman - Leotar 2, košarkaši Romanije biće slobodni.