Vrbas Banjaluka - Tabor Sežana 1:3 (0:2)

Igralište: Vrbasa u Srpskim Toplicama. Gledalaca: 20. Sudija: Dragan Tepić (Banjaluka). Strelci: Milašinović u 72. minutu za Vrbas, a Nunić u 27. i 39. i Stanić u 66. minutu za Tabor.
VRBAS: Bojanić, Topić, Matić, Šobot, Jorgić, Milašinović, Baralić, Tramošljika, Bosančić, Slavnić, Jovanić. Još su igrali: Čavić, Matić.
TABOR: Misaljević, Muratović, Grandić, Dikić, Grbić, Begić, Kos, Jureš, Nunić, Stanić, M. Irišković. Još su igrali: Aranđelović, Humar, A. Irišković.
U prijateljskoj utakmici veterana odigranoj u Banjaluci domaći Vrbas je poraže od slovenačkog Tabora iz Sežane – 1:3 (0:2). Bio je ovo meč posvećen prerano preminulom članu banjalučkog kluba Željku Ristiću Riletu, a kako su domaćini najavili od sledeće godine trebalo bi da se igra i memorijalni turnir u njegovu čast.
Posle uvodne inicijative domaćina i nekoliko promašenih šansi do kraja prvog dela Miroslav Nunić je sa dva gola doveo Slovence u sigurno vođstvo, golman domaćih Nedeljko Bojanić je samo paradama ulepšao golove. Taj rezultat važio je sve do 66. minuta kada je Uroš Stanić povisio na 3:0. Veterani Vrbasa postigli su počasni pogodak u 72. minutu posle kornera, a strelac je bio Milan Milašinović.
Na proleće će banjalučka ekspedicija veterana gostovati u Sloveniji kod istog tima, ali i još dve ekipe, iz Pirana i Portoroža.