Deveti poraz Janje

Ni u devetom kolu tim janje 2009 nije uspio da dođe do bodova. Porazila ih je kao gost ekipa Lokomotive iz Brčkog sa 1:2.

Poveli su gosti preko Stojana Sikimića u 13. minuti, da bi u 41. Marko Gajić povećao na 0:2.

Domaći igrači su već na samom startu drugog dijela, u 46. minuti došli do gola. Mrežu Lokomotive pogađa ;ilan Perić, ali do kraja meča Janja 2009 nije mogla do drugog gola i eventualnog boda.

Ostali su oni tako prikovani za dno tabele, a tim Lokomotive se nalazi na poziciji tri sa jednim bodom manje od vodećeg Podrinja. Na drugoj poziciji je ekipa Mladosti iz Bogutovog sela, koja ima isti broj bodova kao Lokosi, ali ima bolju gol razliku.

Janja 2009 – Lokomotiva 1:2 ( 0:2)

Janja. Stadion: Podrinje, Janja. Gledalaca: 20. Sudija: Mile Barjaktarević (Bijeljina). Strijelci: Milan Perić 47', [OFK Janja 2009 (Janja)]; Stojan Simikić 13', Marko Gajić 41', [FK Lokomotiva (Brčko)]. Žuti kartoni: Benjamin Dervišević 42', [OFK Janja 2009 (Janja)]; Savo Simić 66', Stefan Pačavra 89', [FK Lokomotiva (Brčko)];

Janja 2009 : Rade Petrović (G) , Sulejman Šabanović , Benjamin Dervišević , Dzenan Gazdić , Rizah Nuhanović (K) , Ramiz Alibašić , Milan Perić , Anel Mujanović , Nikola Stevanović , Semir Denjagić (od 46' zamijenjen sa Amar Osmanović), Jordan Kapikul

Lokomotiva: Milan Balorda (G) , Stojan Simikić , Savo Simić , Stefan Pačavra , Lazar Krošnjar (od 80' zamijenjen sa Danilo Aleksić), Darko Simić (od 62' zamijenjen sa Abas Kadić), Đorđa Blagojević (od 57' zamijenjen sa Marko Tešić), Emir Karahasanović , Sanel Ćumurović (K) , Marko Gajić , Slavko Aleksić

Bratstvo : Sloboda
Podrinje 4 : 1 Omladinac
Janja 2009 1 : 2 Lokomotiva
Mladost (VO) 1 : 3 Partizan
Birač 1 : 2 Trnovica
Zadrugar 2 : 1 Lokanj