Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Čelik ili GOŠK

U srijedu 5. oktobra igraju se utakmice utakmice drugog kola Kupa Federacije BiH, na četiri utakmice međusobno igraju članovi m:tel Prve lige FBiH, u Gradačcu domaće Zvijezda će ugostiti sastav Stupčanice, Tomislav igra protiv bihaćkog Jedinstva, tešanjski TOŠK igra sa Goraždem i bivši premijerligaš Mladost DK protiv banovićke Budućnosti.

U Zenici domaći Čelik domaćin je  gabelskom GOŠK, U Jelahu Borac kakanjskom Rudaru, sarajevska ekipa Baton gračaničkom Bratstvu, Famos FK Radniku iz Hadžića, čitlučko Brotnjo čeka OFK Gradinu, u Han Biloj domaći Rudar dočekuje prvoligaša BFK Simm Bau, u Ustikolini domaća Kolina Radničkog iz Lukavca i gornjovakufska Sloga lider Druge lige FBiH, grupa Jug je domaćim Travniku.

Srijeda, 5. oktobar u 15:00 sati,

Gradačac : NK Zvijezda – NK Stupčanica, „Banja Ilidža“, glavni sudija :Juraj Kovčić (Prud), pomoćnici : Perica Maskaljević (Donja Mahala) i Filip Jarić (Brčko), 4. sudija :  Ilija Orkić (Orašje), delegat : Miran Dujmenović (Bazik), posmatrač suđenja : Mario Perić (Novi Travnik).

Jelah : FK Borac – FK Rudar (K),gradski stadion „Šibovi“, , Adnan Skopljak (Doboj Istok), Adnan Ibrahimović (Brčko) i Marko Brezović (Kostrč), Demir Mešić (Doboj Istok), Ratko Bošnjak  (Vitez), Luka Gašić (Odžak).

Sarajevo : FK Baton – NK Bratstvo, stadion „Koševo II “, Jure Delić (Mostar), Anis Kalajdžić (Mostar) i Matej Bevanda (Čitluk),  Ajdin Baručija, Benjamin Terzić i Zikrija Pašalić svi Zenica.

Hrasnica : FK Famos – FK Radnik (H), stadion Ilidža, Sandi Ljevo (Mostar), Sehmin Hakalović (Konjic) i Adnan Arfadžan  (Jablanica), Semir Sarajkić (Sarajevo), Nedžad Tanjo (Goražde), Muamer Bureković (Zenica).

Čitluk : NK Brotnjo  – OFK Gradina, stadion „Bare“, Amir Efendić, Anis Zukić i Alija Aščerić svi Sarajevo, Goran Kolobara (Mostar),  Mario Ivković  i Boro Matan oba Livno.

Han Bila : FK Rudar – BFK Simm  Bau, stadion „Han Bila“, Edin Osmanović (Kalesija), Enis Đulović (Tuzla) i Muris Mehinović (Lukavac), Armin Glibić (Gradačac), Vinko Begić (Posušje), Ibrahim Hasanbegović  (Sarajevo) .

Ustikolina :  NK Kolina – FK Radnički,  stadion „ Šehidi Koline“, Samir Kapo (Kakanj), Selmin Osmančević (Zenica) i Alen Gluho (Sarajevo), Kenan Bekrić (Tešanj), Josip Lozančić (Livno), Emir Alečković (Sarajevo) .

Gornji Vakuf / Uskoplje: NK Sloga – NK Travnik, „Košute“, Denis Limov (Gabela),  Josip Begić (Posušje) i Merima Tanović (Mostar), Aldin Sofić (Zenica), Ekrem Bratić (Bosanska Krupa), Zorislav Nuić (Čapljina).

Doboj, Kakanj : FK Mladost – FK Budućnost, Gradski stadion Doboj Kakanj, Deni Ćatibović (Sarajevo), Mirza Ćehaja ( Goražde) i Mirza Tičić (Sarajevo), Ernis Džemidžić (Goražde), Mirza Trbonja (Sarajevo), Amir Medić (Ključ) .

Tešanj : NK TOŠK – Goražde , Gradski stadion „Tešanj“, Haris Halkić (Sanski Most), Edin Zjakić (Bihać) i Mihret Zlatić (Brčko), Senad Heljić (Sarajevo), Vahidin Lušija (Busovača), Haris Baković (Sarajevo).

Tomislavgrad : NK Tomislav – NK Jedinstvo, „Gradski stadion“, Armin Kukić (Bugojno), Almir Huskić (Bugojno) i Sanel Grljević (Mostar), Mario Pejić (Grude), Fadil Peco (Mostar), Darko Obradović (Stolac).

Srijeda, 5. oktobar u 17:00 sati,

Zenica : NK Čelik – NK GOŠK, „Bilino Polje“, Ernad Korman (Bugojno), Armudin Zaimović (Novi Travnik) i Ernad Parla (Sarajevo), Osman Hodžić (Doboj Istok), Zlatan Pavlješević (Lukavac), Eddis Zukić (Tuzla).