“Petarda” u Lijevču otjerala trenera gostiju

Ekipa Karanovca FOTO: FK Karanovac

Fudbaleri Karanovca loše su startovali u Regionalnoj ligi Republike Srpske, grupa zapad. Prvak Područne lige Banjaluka iz prošle sezone pretrpio je ubjedljiv poraz (0:5) u Novoj Topoli protiv Lijevča.

Trostruki strijelac bio je Mirko Milaković, a po jednom su se u strijelce upisali Srđan Todoranović i Mirko Sladojević. Već poslije prvih 45 minuta pobjednik je bio odlučen jer je domaćin vodio rezultatom 4:0.
Nakon poraza na društvenim mrežama se oglasio gostujući klub:
“Dobra fudbalska lekcija domićina koji je rutinski savladao našu ekipu. Nakon utakmice naš trener je podnio ostavku i poželio ekipi sreću u nastavku prvenstva. Idemo dalje”.

Lijevče – Karanovac    5:0 (4:0)

Stadion: Lijevča u Novoj Topoli. Gledalaca: 60. Sudija: Darko Gigović (Gradiška). Strijelci: 1:0 Milaković (4), 2:0 Milaković (30  penal), 3:0 Milaković (40), 4:0 Todoranović (44), 5:0 Sladojević (65). Žuti karton: Vukobratović (Lijevče).
LIJEVČE: Đakušić, Kačavenda, Milošević, Todoranović (od 48. Kecman), Ilić, Vukobratović (od 65. Popravak), Sladojević (od 70. Ćulibrk), Milaković, Ljepojević (od 70. Velimir), Bajić, Gužvić.
KARANOVAC: Ćejić, Vučenović, Koprena, Račić, Kojadinović (od 32. Miljković), Babić, Grbić, Bosančić (od 40. Bulatović), Vranješ, Vidimlić, Javor.

Krajina : 13 Skojevki
Budućnost : Karanovac
Kozara : Sloga
Polet Krajišnik : Bratstvo (Kozarac)
Plamen : Mladost
Sloga DIPO : Lijevče