Crno-beli ubedljivi protiv Krke

U 15. kolu AdmiralBet ABA lige, Partizan Mozzart Bet je savladao Krku iz Novog Mesta sa 96:76 (30:14, 29:15, 21:23, 16:24)

Pobeda crno-belih u 15. kolu AdmiralBet ABA lige.  Partizan Mozzart Bet je na Badnje veče odigrao svoju već treću utakmicu u 2024. godini i zabeležio pobedu protiv Krke iz Novog Mesta. Od samog početka utakmice, Parni valjak je diktirao ritam igre iz kojeg je proizašla prednost od 30:14 na kraju prve, odnosno 59:29 na kraju druge četvrtine.

U drugom poluvremenu, gostujući tim je uspeo da malo smanji rezultatski zaostatak, ali se pitanje pobednika večerašnjeg susreta nije postavljalo.

Na kraju, 96:76 u korist Partizana Mozzart Bet pred novo duplo kolo u Evroligi.

Posle meča, trener Parnog valjka Željko Obradović je na konferenciji za medije izjavio:

"Hvala svim ljudima koji su bili večeras u Areni na ovo specijalno veče, Badnje veče. Da iskoristim priliku da svima poželim srećno Badnje veče i sutrašnji veliki praznik. Odigrali kako smo odigrali, veoma dobro prvo poluvreme i onda se to svelo na podelu minutaže. Svi srećni i zadovoljni, svi dali poene - to je to", jasan je bio trener crno-belih.