Juniori Slavije ubjedljivi, kadeti poraženi u finišu

Juniori ubjedljivi

Fudbaleri Slavije su imali polovičan učinak u 7. kolu Omladinske lige BiH grupa "Centar 1" protiv Goražda.

Kadeti Slavije su poraženi 4:3, u vrlo zanimljivoj utakmici, koja je riješena u 89. minuti golom rezerviste Irfana Peze. Prije toga, Slavija je povela u 25. minuti golom Pavla Samardžije, i to je bio jedini gol u prvom poluvremenu. U nastavku susreta stiže preokret gostiju preko Topuza i Biča, ali Samardžija u 76. minuti opet vraća stvari na početak, 2.2. Dvije minute kasnije Eldar Dragović pogađa za 3:2, no i to Slavija stiže golom Remića u 87. minuti, ali brzo nakon toga slijedi i konačni, četvrti gol gostiju.

KADETI, REZULTATI, TABELA I LISTA STRIJELACA

Juniori Slavije nisu imali problema, upisali su pobjedu 2:0 uz po dva gola prvotimca Đorđa Timotije i Lazara Radulovića, te jednim Đorđa Kujače.

JUNIORI, REZULTATI, TABELA I LISTA STRIJELACA

SLAVIJA - GORAŽDE 5:0 (4:0) JUNIORI
Trening centar FK Slavija
Gledalaca: 60
Sudija: Matej Golijanin (Istočno Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Đ. Kujača 12, 2:0 Radulović 31, 3:0 Timotija 34, 4:0 Timotija 42, 5:0 Radulović 49
Žuti kartoni: Dragolovčanin, Imamović (Goražde)

SLAVIJA: Kužet (od 55. Galić), Taušan, Lale, S. Kujača (od 55. Purković), Timotija (od 46. Kuljanin), Grgić (od 65. Toskić), Radulović (od 55. Elez), Đ. Kujača (od 55. Kokot), Erbez, Koprivica (Od 46. Andrić), Županc

GORAŽDE: Karović, Imamović, Efendić, Hodžić, Hodo, Srkalović, Dragolovčanin, Mujanović, Šošo (od 46. Mehić), Halilović, Delić

SLAVIJA - GORAŽDE 3:4 (1:0 ) KADETI
Sudija: Nikola Tešanović (Istočno Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Samardžija 25, 1:1 Topuz 50, 1:2 Bičo 60, 2:2 Samardžija 76, 2:3 Dragović 78, 3:3 Remić 87, 3:4 Pezo 89
Žuti kartoni: Đurić (Slavija), Dragović (Goražde)

SLAVIJA: Macan, Remić, Radovanović, Đurović, Topalović (od 74. Popović), Koronja, Đurić (od 86. Govedarica), Samardžija, Žiga, Đerić (od 61. Stojanović), Tešanović (od 61. Džino)

Slavija 5 : 0 Goražde
Famos (H) 0 : 0 Stupčanica
Željezničar : Drina HE
Olimpik NG 4 : 3 UNIS
Novi Grad 4 : 1 SAŠK 1910 Napredak
Romanija 6 : 0 Famos (V)