Ubjedljiv trijumf juniora Slavije, poraz kadeta

Omladinske kategorije Slavije i Olimpika odigrali su ove nedjelje svoje utakmice u 12. kolu Omladinske lige BiH grupa "Centar 1". Slavija je upisala pobjedu u juniorskoj konkurenciji, dok su kadeti Olimpika bili uspješniji.

Ekipa Dragana Bjelice je ostvarila pobjedu 6:0. Damjan Koprivica i Đorđe Kujača su postigli po dva pogotka, a u strijelce su se upisali i Đorđe Timotija, te Džon Angulo.

Kadeti Olimpika su ostvarili pobjedu 2:1 . Već u 3. minuti Denin Muslić je doveo kadete Sokolova u vođstvo, izjednačio je u 12. minuti Dražen Stojanović iz penala, a konačnih 2:1 autogolom je postavio Stefan Babalj već u 17. minuti utakmice.

SLAVIJA - OLIMPIK NOVI GRAD 1:2 (1:2) KADETI
Trening centar FK Slavija
Gledalaca: 50
Sudija: Senad Heljić (Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Muslić 3, 1:1 Stojanović 12, 1:2 Babalj 17ag
Žuti kartoni: Mijović (Slavia), Bihorac, Šopović (trener) (Olimpik)

SLAVIJA: Macan, Radovanović, Džno, Žiga (od 75. Đurović), Mijović, Babalj, Tešanović (od 75. Koronja), Stoanović (od 55. Đerić), Đurić, Remić (od 75. Popović), Samardžija (od 55. Govedarica)

OLIMPIK: Pecar, Salčin (od 46. Košpo), Memišević, RAhman, Bihorac, Kadrić (od 46. Alaim),Muslić (od 78. Alić), Zećo, Čaušević (od 60. Pandžić), Mahmutagić (od 46. Čopelj), Mrnđić

SLAVIJA - OLIMPIK NOVI GRAD 6:0 (2:0) JUNIORI
Sudija: Semir Sarajkić (Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Koprivica 15, 2:0 Đ. Kujača 33, 3:0 Đ. Kujača 60, 4:0 Timotija 67, 5:0 Koprivica 71, 6:0 Angulo 81
Žuti kartoni: -

SLAVIJA: Galić, Lale, S. Kujača, Timotija (od 75. Toskić), Đ. Kujača (od 70. Kokot), Radulović (od 58. Angulo), Erbez (od 75. Lubura), Andrić (od 70. Purković), Grgić, Kopriica (od 75. Macanović), Županc (od 70. Tanić)

OLIMPIK: Ramić, Tabak, Zajko, Međedović (od 82. Šahmanija), ALić (od 70. Idrizović), Hubanić (od 70. Derviškadić), Amzai (od 82. Halilović), Šatrović (od 82. Bauk), Rikalo (od 82. Hadžajlija), Grabovica (od 47. Sefer), Hodžić

SAŠK 1910 Napredak 4 : 2 Famos (V)
Drina HE 0 : 0 Sutjeska
Stupčanica 9 : 1 Romanija
Baton 1 : 0 Novi Grad
Slavija 6 : 0 Olimpik NG
Famos (H) 1 : 2 Željezničar