Težak poraz Dobojlija

Premijer liga rukometaša BiH Gledaoci u Živinicama mogli uživati u lijepim i brojnim golovima. Igra nije bila na velikoj visini, obzirom da su igralo bez odbrana posebno gosti iz Doboja. Postignut je  ukupno 76 golova a već do odmora mreža su bile izrešetane, Konjuh je vodio sa 22:14.  I u nastavku ista igra, domaći su precizniji, ne prepuštaju niti jedan napad a da ne zatresu mrežu, što Dobojlijama ipak nije uspijevalo. Kod domaćih odskakali su Davor Kadić i Hariz Begić koji su ukupno postigli 22 gola, pet manje od gostiju, dok je kod Sloge nešto bolji bio Boris Bosić. KONJUH – SLOGA 47:29 (22:14) ŽIVINICE Gradska dvorana. Gledalaca 500. Sudije: Ivan Džolić i Ivan Šarac (oba Ljubuški). Delegat Zijad Jukić (Banovići) KONJUH: Bešić, Husić 7, Mišić, Damjanović, Šarić 2, Begić 10, Marčeta 2,  Pejkušić 4, Modrić, Kadić 12, Smajić 2, Bojić, Alijagić 4, Brkić 2, Kemal Hamzić 1, Arnad Hamzić 1. Trener Bojan Unčanin.     SLOGA: Petrušić, Nedić, Krajišnik, Pejić 3, Simić, Mišanović 6, Bižić, Zvekić 1, Agić 2, Sinanović 5, Gavrić 3, Radić, Đ. Bosić, B. Bosić 7. Trener Igor Pijetlović. SEDMERCI: Konjuh 4 (4), Sloga 1(0). ISKLJUČENJA: Konjuh  6, Sloga 6 minuta

Krivaja 37 : 32 Sloga
Goražde 28 : 28 Sloboda
Izviđač 36 : 36 Konjuh
Čapljina 32 : 35 Maglaj
Gračanica 30 : 26 Vogošća
Leotar 27 : 33 Hercegovina