24.09.2016 Marko Tešanović

Ćeha srušio Trebinjce
U Voijkovićima su igrali Famos i Leotar. Bila je to utakmica Druge lige, grupa Istok. Slavio je domaćin sa 1:0. Prvo poluvrijeme su igrači Famosa  imali dvije šanse preko Lalovića , ali gostujući golman odbranio. U drugom dijelu prva prilika za domaće. Močević je  pogadja prečku. Nekoliko minuta nakon toga Perović je oboren u kaznenom prostoru, a sudija Pejić pokazao je na bijelu tacku. Siguran je bio kapiten Ćeha. Do kraja su gosti imali dvije dobre prilike koje je zaustavio golman Famosa Govedarica. FK FAMOS - FK LEOTAR 1:0 (0:0) Stadion u Vojkovićima Gledalaca: 80 Sudija: Bojan Pejić (Sokolac) Strijelac: 1:0 Ćeha 51 (p) Žuti kartoni: Famos: Govedartica, Koprivica, Blažić, Tešanović (od 88. N. Šešlija), Močević, Frganja, Perović (od 81. Kuljanin), Ćeha, Tomašević (od 46. Urta), Lalović, Mičić   Trener: Vladimir Drinjak Leotar: Perišić, Mićunović, Andrić (od 74. Prelo), Šešelj, Zečević (od 85. Deretić), Vučić, Cimirot, Ramić, Ristić, Todorović, Pjaca Trener: Oleg Ćurić