2 : 0
1 : 0

PSŽ finale gleda na tv-u

05.05.2021 Administrator DC

Fudbaleri Mančester Sitija plasirali su se u finale Lige Å”ampiona - "građani" su u revanÅ” meču polufinala savladali PSŽ u Mančesteru 2:0 i nakon trijumfa u Parizu od 2:1 doÅ”li u poziciju da se bore za pehar najelitnijeg takmičenja.Ā

Marez je u 11. minutu zatresao mrežu gostiju, a isti igrač postavio je konačan rezultat sredinom drugog poluvremena. PSŽ je igrao bez povrijeđenog Mbapea, a od 69. minuta je imao i igrača manje nakon isključenja Di Marije.Ā Siti je na kraju izborio prvo finale Lige Å”ampiona u istoriji kluba.

MANČESTER SITI ā€“ PARI SEN ŽERMEN 2:0 (1:0), prvi meč 2:1

/Marez 11, 62/

Mančester

Stadion: Etihad

Igrano bez prisustva publike

Sudija: Bjorn Kujpers (Holandija)

Mančester Siti: Ederson ā€“ Voker, Stouns, Ruben DijaÅ”, Zinčenko ā€“ Fernandinjo, Gundogan, Bernardo Silva ā€“ Marez, Foden, De Brujne. Trener: Pep Gvardiola.

Pari Sen Žermen: Navas ā€“ Florenci, Markinjos, Kimpembe, Dijalo ā€“ Erera, Paredes, Verati ā€“ Di Marija, Nejmar, Ikardi. Trener: Maurisio Poketino.

Sjutra će igrati Čelsi i Real nakon 1:1 u Madridu.

Izvor:antenam

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal UEFA Champions League - Final stages Manchester City PSG