Derventa Nektar futsal: Geokop treći polufinalista turnira

Treći polufinalist turnira "Derventa Nektar futsal 2018" u Derventi je ekipa Geokopa, za koju nastupaju igrači iz Banja Luke.

U prvoj utakmici trećeg dana osminefinala naekipa Geokopa bila je bolja od ekipe iz Teslića.U drugom susretu neočekivano visoka pobjeda Sportskog udruženja Drinić, za koju su nastupali igrači iz Jajca i Dervente nad ekipom koja je došla iz Bijeljine. Treća utakmica također je završena ubjedljivom pobjedom, a sigurni su bili igrači MNK Sajmir Vogošća protiv ekipe koja dolazi iz Gradiške.

U prvoj utakmici četvrtfinalne grupe ekipa Geokopa u drugom poluvremenu je slomila otpor ekipe iz Jajca. Najbolja utakmica večeri, a možda i turnira bila je između ekipa MNK Sajmir Tihovići Vogošća i Geokopa za koji nastupaju igrači iz Banja Luke. Veoma brzo su igrači Geokopa poveli sa 2:0, da bi prelijepim golom smanjio zaostatak Smajić. U zadnjim sekundama prvog poluvremena imao je Mnk Sajmir i udarac s deset metara ali Bahor brani. Odličan tempo dvije dobre ekipe je biokonstantan a nekih tri minuta prije kraja ekipa Vogošće igra s igračem umjesto golmana i iz te igre jednom pogađa stativu sa metar udaljenosti , a ubrzo slična situacija i maše prazan gol. U zadnjem minutu Vučić krade dvije lopte i postiže dva gola i rješava pitanje pobjednika ove odlične utakmice.