Radnik bolji od Tuzle

Radnik - Tuzla siti

Igrala se sedma minuta kada su domaći stigli do vođstva. Kombinovali su Mekić I Đurić, a kapiten Radnika je odlično proigrao Maksimovića. On je sa nekih 15 matara mirno matirao Muminovića.

Do 33. minute nije bilo uzbuđenja, a onda je Radnik ubacio u petu brzinu. Sa bele tačke je drugi gol postigao Maksimović. Pred golom gostiju Jovo Kojić je srušio Karića.

Samo četiri  minuta kasnije Velibor Đurić odlično tuče sa nekih 30 metara i matira Muminovića, za 3:0.

Nastavk susreta nije doneo bilo kakvu promenu. Radnik mirno, pametno čuvao prednost,a Tuzla siti nije imala snage za bilo kakav preokret.

Meč u Bijeljini je počeo minutom ćutnje. Na taj način je odata počast nedavno preminulom junioru radnika Bošku Vukotiću, ali i nedavno preminulim predratnim igračima tima iz Bijeljine Kenanu Suljiću i Ibrahimu Handžiću.

RADNIK -  TUZLA SITI  3:0 (3:0)

Bijeljina. Gradski stadion: Sudija: Zoran Grbić (Prijedor). Strelac: Maksimović 7. 33. Đurić 36. (Radnik). Žuti kartoni: Efendić, Terzić (Tuzla siti)

Radnik: Kozić, Bečelić, Radović, Simonović, Mekić, Popara, Peco, Maksimović, Karić, Đurić, Šubert. Na klupi:  Hodžić, Sušić, Despotović, Merajić, Motika, Bradonjić, Zukić. Trener: Mladen Žižović.

Tuzla siti:   Muminović, Efendić, Musić, Crnkić, Husejinović, Kojić, Terzić, Hadžanović, Nukić, Ubiparip, Sesar. Na klupi: Fejzić, Karjašević, Ramić, Kovčić, Stjepanović, Mešinović, Burić. Trener: Minlenko Bošnjaković.