Pl: Pobjede favorita, gol Milivojevića

U sedmom kolu Premijer lige, za sada nije bilo iznenađenja i favoriti su ostvarili pobjede.

U prvom meču dana, Liverpul je slavio kod Šefild Junajteda sa 1-0. U prvom poluvremenu jedino vrijedno pomena bila je stativa Manea. U nastavku je bilo šansi sa obje strane. Šefild je bio bliži golu ali je na kraju Vajnaldum uz dosta sreće pogodio za tri boda svog tima.

Čelsi je kao domaćin savladao ekipu Brajtona sa 2-0. Plavci su dominirali u prvom poluvremenu ali je Rajan sjajno branio. U nastavku su slomili otpor rivala. Prvo je Žoržinjo pogodio iz jedanesterca da bi Vilian pogodio za 2-0.

Totenhem je kao domaćin savladao Sautempton sa 2-1. Meč je počeo sjajno za domaće. Son je uposlio Endombelea, koji je pogodio za 1-0. Orije potom pravi glupost i dobija drugi žuti karton. Ubrzo su gosti iskoristili brojčanu prednost te su pogotkom Ingsa došli do 1-1. Do kraja prvog poluvremena Kejn je pogodio, za ipostaviće se pobjedu svog tima.

Kristal Palas je kao domaćin savladao Norič sa 2-0. Prvi gol postigao je Lka Milivojević iz penala a drugi je dao Tausend. Aston Vila i Barnli odigrali su 2-2, kao i ekipe Bormta i Vest Hema. Vulvsi su kao domaćini sa 2-0 savladali ekipu Votforda.

Sheffield United 0 : 1 Liverpool
Bournemouth 2 : 2 West Ham
Aston Villa 2 : 2 Burnley
Chelsea 2 : 0 Brighton
Crystal Palace 2 : 0 Norwich City
Tottenham 2 : 1 Southampton
Wolverhampton 2 : 0 Watford
Leicester 5 : 0 Newcastle United