Ubedljivi Čajničani

Stakorina je ponovo obradovala verne  navijače, koji su po običaju  dobro  ispunili stadion Rakovice. Ubedljivi su bili Čajničani i sa pet pogodaka ispratili goste u Gacko. Već u samom otvaranju utakmice tačnije u 8. minutu mreža gostiju se prvi put zatresla,  precizan je bio Dačević. Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću domaćeg tima .

I u drugom delu Stakorina je bila nadmoćnija pa su uspeli da udvostruče prednost u 61. minutu preko Ristanovića. Gosti se nisu predavali pa su uspeli u 68.minutu da smanje vođstvo domaćina strelac je bio iskusni Ćeranić.

Samo dva minuta kasnije ponovo su se radovali Čajničani nakon opravdano dosuđenog jedanaesterca siguran je bio Damjanović. Radost domaćina se nije ni stišala a Todorović je u 74. minutu savladao nemoćnog Šukovića. I konačno u 85. minutu na sceni je ponovo najbolji akter ovoga meča Dalibor Damjanović koji postiže svoj drugi pogodak na ovom meču za konačnih 5:1.

STAKORINA - MLADOST (G)  5:1 (1:0)

Stadion: Rakovice: Gledalaca:300. Sudija:Bojan Pejić (Sokolac) 7.Strelci: Dačević u 8. Ristanović u 61. Damjanović u 70. (iz penala) i 85. Todorović u 74.minutu (Stakorina) . Ćeranić u 68. minutu (Mladost G).  Žuti kartoni: Damjanović, Dačević, Ristanović (Stakorina) , Šuković , Guzina, Mrković, Avdalović, Komnenić (Mladost G )

STAKORINA: Marić , Nešković , Damjanović , Dačević (od 81.T.Tadić), Todorović , Gigović , Pjević , Ristanović  (od 79.A. Tadić),  Katana , Racković , Kajević .

MLADOST(G): Šuković , Nikolić , Guzina (od 81.Elek) Mrković , Lozo , Drakul , Avdalović , Ćeranić , Vuković (od 64.Delić),  Komnenić , Goranović

Igrač utakmice : Dalibor Damjanović (Stakorina)

Drina HE 1 : 4 Glasinac 2011
Romanija 1 : 1 Drina
Budućnost 2 : 0 Sutjeska
Proleter 2 : 0 Mladost (R)
Milići 3 : 1 Jedinstvo