Derbi začelja pripao Anđelima

Futsaleri Belog Anđela su u derbiju začelja Premijer lige BIH u futsalu savladali KMF Tango sa 7:4.

Već nakon šest minuta bilo je 2:0 za domaće, a pogađali su Aco Đokić i Haris Halilović. Neizvjesnost u duel vraća Srđan Milošević u 8. minutu, i to je bilo i sve za prvo poluvrijeme.

Drugi dio susreta sa nova dva brza gola otvaraju domaći. Pogađali su Cvijetin Pavić i još jednom Haris Halilović. Novi tračak nade Tangu vratio je ponovo Srđan Milošević, ali je odmah uzvratio i Miroslav Miljković, 5:2.

Samo što je pogodio protivničku mrežu, Miljković je zatresao i svoju, pa se Tango ponovo vratio na dva razlike, 5:3, ali konačan udarac nekadašnjem prvaku BiH zadaje Mahmut Bahtić sa dva pogotka. Tek, Denis Pandža u 38. minutu susreta postavlja konačnih 7:4.

KMF BELI ANĐEO - KMF TANGO 7:4 (2:1)
Dvorana Gimnazije ''Vaso Pelagić'', Brčko
Gledalaca: 60
Sudije: Igor Puzović (Travnik) i Tomislav Gračanin (Banja Luka)
Strijelci: 1:0 Đokić 2, 2:0 Halilović 6, 2:1 Milošević 8, 3:1 Pavić 23, 4:1 Halilović 25, 4:2 Milošević 26, 5:2 Miljkoivć 27, 5:3 Miljković 29 (ag), 6:3 Bahtić 36, 7:3 Bahtić 37, 7:4 Pandža 38
Žuti kartoni: Šćepanović, Minić (Tango)

Beli Anđeo: Ružičić, Erić, Miljković, Đokić, Pavić, Jović, Panić, Simić, Bahtić, Halilović, Novaković

Tango: Smječanin, Minić, Elez, Karić, Šćepanović, Popović, Pandža, Milošević

Zrinjski 2 : 2 Tango
Beli anđeo 3 : 4 Seljak
Salines 6 : 3 Sloga
Centar 3 : 4 Brotnjo
Mostar SG 5 : 2 Kaskada