Lokomotiva bolja od Modriče

ŽFK Lokomotiva Brčko

Fudbalerke Lokomotive iz Brčkog pobjedile su ekipu Alfu Modriču rezultatom 2:1 u prijateljskoj utakmici koja je odigrana u petak na staidonu Obilića iz Krepšića. Ovo je ujedno bila prva provjera kako za Lokosice, tako i za tim Drage Svitlice.

Povela je domaća ekipa u 35. minuti nakon što je rubu kaznenog prostora oborena Damjanović, a slobodan udarac prelijepo je izvela Mešanović i ostavila bez šanse Obradović da odbrani njen šut, pa su Lokosice na poluvremenu imale prednost od 1:0.

U drugom poluvremenu Lokomotiva je došla i do drugog gola. Igrala se 70. minuta kada je Aljić poslala loptu u prostor za Damjanović, a napadačica Lokomotive dobrom reakcijom postiže pogodak i povećava vođstvo na 2:0. Do kraja ovog duela Milošević je golom iz kornera uspijela ublažiti poraz gostujućeg tima.

ŽFK Lokomotiva Brčko - ŽFK Alfa Modriča 2:1 (1:0).
Stadion: Obilić u Krepšiću.