Ćorsović pet od pet

Lovćen - Mornar

Rukometaši ''Lovćena'' savladali su na svom parketu ekipu ''Mornara'' u 2. kolu crnogorske lige - 38:20 (19:9).

Aktuelni šampion pružio je odličnu partiju što najbolje pokazuje konačan rezultat meča.

Tim Duška Milića dominirao je od prvog minuta, a već nakon 30 minuta imao je dvocifrenu prednost - 19:9.

Raznovrsna igra u napadu i sjajna odbrana donijeli su ''Lovćenu'' i maksimalnih 20 golova prednosti (35:15) u 51. minutu.

U finišu, gosti iz Bara donekle su uspjeli da ublaže poraz.

Najbolji u domaćem sastavu bio je Slobodan Bulajić koji je postigao osam golova iz isto toliko šuteva. Šest puta se u listu strijelaca upisao Draško Kaluđerović, dok su po jedan manje dodali Nemanja Drakulović i Miodrag Ćorsović (bez promašaja).

Kod ''Mornara'' Miloš Živković i Luka Mrdak postigli su po četiri.

U narednom kolu, Cetinjane očekuje i prvo gostovanje ove sezone i to u Danilovgradu, istoimenoj ekipi.

izvor: L.M. / RTV Cetinje