Važna pobjeda Bajer Leverkuzena, Milena Nikolić ponovo strijelac

Milena Nikolić ponovo pogodila mrežu

Ekipa Bajer Leverkuezna ostvarila je važan trijumf u 11. kolu  na domaćem terenu protiv Sanda. Izabranice Ahima Fajfela pobjedile su rezultatom 2:1 i skočile na petu poziciju.

Sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu. Poveo je domaćin 29. minutu preko Henriett Csiszar, a samo četiri minuta kasnije prednost je duplirala i reprezentativka Bosne i Hercegovine, Milena Nikolić, kojoj je to šesti pogodak ove sezone u Bundesligi.

U posljednjem minutu prvog poluvremena smanjila je Chiara Loos na 2:1, ali rezultat se do kraja meča nije mjenjao, pa je Leverkuzen stigao do 17 bodova ove sezone i petog trijumfa.

U posljednjem kolu pred odlazak na zimsku pauzu, Bajer će biti domaćin ekipi Frajburga, koja je šestoplasirana i zaostaje samo dva boda za timom iz Leverkuzena.

SFK 2000 21 : 0 Spartak 2013
Iskra 0 : 2 Emina
Fortuna 3 : 1 Libero
Radnik Bumerang 3 : 0 FK Sloboda