Debakl Jokanovog Šefilda, preokret ''Policajaca''

Fudbaleri Vest Broma savladali su Šefild Junajted sa 4-0 u trećem kolu Čempionšipa.

Domaći su od starta bili bolji rivali a poveli su u 28. minuti autogolom Džeka Robinsona. Prvih 15 minuta nastavka, bili su kao iz noćne more za Slavišu Jokanovića i njegovu ekipu. Golovima O'Šeja, Movata i Kaluma Robinsona, Vest Brom je deklasirao ''Oštrice''.

Veoma interesantno bilo je na sjeveru Engleske. Midlzbro je dočekao Kvins Park a popularni ''Policajci'' lavili su sa 3-2 nakon preokreta. Golom Ikpecua, Boro je vodio na poluvremenu. U nastavku, Novson pogađa za 1-1. Potom su gosti ostali sa desetoricom jer je Odubajo dobio drugi žuti karton.

Ipak, i sa igračem manje, Kvins Park je poveo. Strijelac je bio Dajks. Golom Kruksa, Midlzbro je izjednačio. Međutim, u 76. minuti Kris Vilok pogađa za 3-2 i ispostaviće se pobjedu svoje ekipe.