Velež siguran protiv Rudara

Nevesinjci su zasluženo sa 3:0 porazili drugoligaša iz Ugljevika. Domaći su do prednosti stigli golom Dušana Šarenca u 10. minuti, da bi Sergej Prodanović poviso na 2:0 u 61. minuti.

Konačan rezultat postavio je Srđan Drašković na isteku 67. minute meča.

Velež – Rudar 1925 3:0 (1:0)

Nevesinje. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 300. Sudija: Nemanja Jovičić (Pale). Strijelci: Dušan Šarenac 10', Sergej Prodanović 61', Srđan Drašković 67', (FK Velež (Nevesinje)); (FK Rudar 1925 (Ugljevik)). Žuti kartoni: Dušan Šarenac 53', (FK Velež (Nevesinje)); Mirko Marinković 53', Neđo Gajić 58', (FK Rudar 1925 (Ugljevik)); Isključenja: (FK Velež (Nevesinje)); (FK Rudar 1925 (Ugljevik));

DOMAĆI TIM: Miloš Zurovac (G) (K) , Dimitrije Pantić (od 81' zamijenjen sa Dejan Antelj ), Miloš Vučetić , Miljan Petković , Goran Šiljegović , Goran Prodanović , Darko Repović , Srđan Drašković (od 88' zamijenjen sa Luka Radojičić ), Sergej Prodanović (od 88' zamijenjen sa Đorđe Andrijašević ), Miljan Gutić (od 81' zamijenjen sa  Niikola Šarenac), Dušan Šarenac (od 88' zamijenjen sa Miljan Vukosav ),

GOSTUJUĆI TIM: Petar Simojlović (G) , Radivoje Bumbić , Borislav Lujanović , Slaviša Purić , Mirko Marinković , Dragan Simikić (K) , Neđo Gajić , Nemanja Đurić (od 60' zamijenjen sa Dušan Stanojević ), Danijel Rebić , Duško Pajkanović , Duško Mitrović ,

Jedinstvo (Br) 1 : 0 Ilićka 01
Romanija 3 : 1 Mladost (G)
Guber 3 : 1 Proleter
Famos 4 : 0 Glasinac 1936
Vlasenica 4 : 2 Drina HE
Velež 3 : 0 Rudar 1925
Milići 2 : 1 Stakorina
Sloga 16 : 0 Mladost (R)