Bodovi Vučijaku

Vučijak je pokazao zube u okršaju sa Rudankom I kući je odnio kompletan plijen.  Golom Nikole Spasojevića u 18. minuti domaćin je poveo sa 1:0, ali je do poluvremena Vučijak izjednačio rezultat. Precizan je bio u 38. minuti Davor Tripić, da bi pobjedu osigurao Vlatko Vuković u 58. Minuti meča.

Rudanka – Vučijak 1:2 (1:1)

Rudanka. Stadion: Plinara. Gledalaca: 50. Sudije: Dejan Danilović (), Strijelci: Nikola Spasojević 18', [FK Rudanka]; Davor Tripić 38', Vlatko Vuković 58', [FK Vučijak (Majevac)]. Žuti kartoni: Vladan Ilić 34', Slađan Nešković 83', [FK Rudanka]; Zoran Tanasić 27', Peđa Slijepšević 41', Borislav Lukić 73', Srđan Vuković 89', [FK Vučijak (Majevac)];

Rudanka: Đorđe Đurić (G) , Dejan Ristić (od 83' zamijenjen sa Tanasije Mitrović), Igor Đurić , Vladan Ilić (od 46' zamijenjen sa Slađan Nešković), Nikola Spasojević , DuŠko StarČeviĆ , Nikola Tripić , David Bilić , Dejan Kovačević , Edin Imamović , Dobrica Jović (K)

Vučijak : Dragan Bogdanović (G) , Marko Stanišić , Ammar Omerčić , Vlatko Vuković , Igor Popović (od 43' zamijenjen sa Srđan Vuković), Borislav Lukić , Peđa Slijepšević , Sreten Mitrović (K) , Zoran Tanasić , Davor Tripić (od 88' zamijenjen sa Stefan Petrović), Đorđe Nikić

8 Trebava 11 4 2 5 14
9 Mineral (-3) 11 4 4 3 13