Odigrano je šest utakmica 15. posljednjeg kola posljednjeg m:tel Prve lige FBiH, u Goraždu su istomeni sastav i konjički Igman odigrali 1:1, utakmicu punu preokreta su u Travniku odigrali bivši premijerligaš Travnik i kakanjski Rudar, postignuto je čak šest golova, Džafić je u nadonadi izgubljenog vremena izjednačio na 3:3.
Zvijezda i Orašje su zabilježili gostujuće pobjede u Hadžićima 1:0, odnosno Doboju kod Kaknja 2:0, junak ove utakmice je golman gostiju Čalaković koji je uz odbranjen penal imao sjajnih intervencija. Gradina je na svom terenu savladala bihaćko Jedinstvo 3:0, a gračaničko Bratstvo se oprostilo od svojih navijača pobjedom protiv banovićke Budućnosti 2:0.
Rezultati,
Srebrenik : OFK Gradina - NK Jedinstvo 3:0 (Mehmedović 38' Andrić 44' Mikić 56' ) .
Travnik : NK Travnik - FK Rudar 3:3 (Fazlič 43'Torlak 52' Sijamija 64'/Gačan 30' Selimbegović 67' AG, Dafić 90+3') .
Gračanica : NK Bratstvo - FK Budućnost 2:0 (Kujundžić 45'Jaganjac 70').
Goražde : FK Goražde - FK Igman 1:1 (Islamagić 10'/Ćulov 12' AG) .
Tešanj : NK TOŠK – NK Tomislav (igra se 21. novembra).
Hadžići: FK Radnik – NK Zvijezda 0:1 (Fačić 45' ) .
Doboj, Kakanj: FK Mladost - NK Orašje 0:2 (Janjić 24' 11m, Augustinović 90') .
Gabela: NK GOŠK - BFK Simm Bau (igra se 21. novembra) .
Lista strijelaca:
8 golova,
Selmir Mahmutović (NK TOŠK),
7 – Anel Dedić (NK Mladost), Stefan Janjić (NK Orašje),
6 – Kemal Mujarić (FK Budućnost), Dženan Haračić (NK GOŠK), Salko Nargilić (NK Orašje,
5 – Šefkija Resić, Dino Kalesić (BFK Simm Bau), Salko Nargilić (NK Orašje), Elvedin Aletić, Branislv Šer (NK Bratstvo), Hrustan Kadrić (NK Jedinstvo), Neven Vujica (NK Travnik), Maid Jaganjac (NK Bratstvo),
4 – Senad Kašić (FK Igman, Husein Poturalić, Sinan Samardžić(NK Bratstvo), Blaž Bošković, Josip Šantić (NK GOŠK), Leo Janković (NK Tomislav), Eldin Fačić (NK Zvijezda), Eldin Mehmedović (OFK Gradina), Sinan Samardžić (NK Jedinstvo), Irman Sejmenović, Kenan Delić (NK TOŠK), Vedin Kulović (FK Rudar), Zvonimir Mikić (OFK Gradina), Dževad Sijamija (NK Travnik),
3 - Amar Sabljica (FK Igman), Ammar Đuderija, Mahir Karić (FK Goražde), Edis Smajić (NK Bratstvo), Semir Dedić, Samir Burić, (OFK Gradina), Samir Dedić (NK Orašje), Eldin Trumić (FK Budućnost), Sabahudin Jusufbašić, (NK GOŠK), Safet Čagalj (FK Mladost) ...
Zvijezda | 4 : 1 | Radnik |
Tomislav | 3 : 5 | TOŠK |
Jedinstvo | 1 : 0 | Gradina |
Orašje | 4 : 0 | Mladost |
Igman | 2 : 0 | Goražde |
Rudar | 4 : 1 | Travnik |
Simm Bau | 0 : 1 | GOŠK |
Budućnost | 3 : 1 | Bratstvo |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Igman | 30 | 20 | 8 | 2 | 68 | |
2 | GOŠK | 30 | 19 | 9 | 2 | 66 | |
3 | Budućnost | 30 | 14 | 10 | 6 | 52 | |
4 | TOŠK | 30 | 14 | 10 | 6 | 52 | |
5 | Rudar | 30 | 15 | 7 | 8 | 52 | |
6 | Gradina | 30 | 14 | 3 | 13 | 45 | |
7 | Bratstvo | 30 | 13 | 5 | 12 | 44 | |
8 | Orašje | 30 | 12 | 7 | 11 | 43 | |
9 | Goražde | 30 | 11 | 5 | 14 | 38 | |
10 | Zvijezda | 30 | 8 | 9 | 13 | 33 | |
11 | Simm Bau | 30 | 8 | 8 | 14 | 32 | |
12 | Radnik | 30 | 6 | 13 | 11 | 31 | |
13 | Jedinstvo | 30 | 8 | 5 | 17 | 29 | |
14 | Travnik | 30 | 6 | 10 | 14 | 28 | |
15 | Mladost | 30 | 8 | 3 | 19 | 27 | |
16 | Tomislav | 30 | 6 | 4 | 20 | 22 |