Krupa ''ugasila'' Zvijezdu 09

Odlična fudbal, a naročito u prvom poluvremenu, viđen je u meču između Zvijezde 09 i tima iz Krupe na Vrbasu.

Gosti su otišli kući sa zasluženo osvojena tri boda. Vodili su oni sa 0:1, pa 1:2 i na kraju su sa 2:3 završili meč i porazili dobre domaćine.

Povela je Krupa golom Luke Babića u 15. minuti, da bi nakon dvije minute Zvijezda 09 poravnala. Miloševića je matirao Slaven Stjepanović. Bilo je to u 17. minuti, da bi neopreznost golmana Avramovića kaznio Nemanja Vidović u 27. minuti. On je lobovao neopreznog domaćeg golmana. Izjednačenje je stiglo u  30. minuti. Opet je strijelac bio Stjepanović.

Nastavak meča donio je oprezniju igru oba tima, pa se igralo bez velikog rizika, a Miloš Perović u 71. minuti uspijeva da se upiše u strijelce i svom timu donese veliki i važan trijumf u borni za šampionsku titulu.

Zvijezda 09 – Krupa 2:3 (2:2)

Bijeljina. Stadion: Etno Selo Stanišići. Gledalaca: 200. Sudije: Marko Domazet (Istočna Ilidža), Strijelci: Slaven Stjepanović 17', Slaven Stjepanović 30', [FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)]; Luka Babić 15', Nemanja Vidović 27', Miloš Perović 71', [FK Krupa (Krupa na Vrbasu)]. Žuti kartoni: Miloš Gordić 74', Mladen Dujković 77', [FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)]; Luka Babić 68', Ognjen Krneta 90', [FK Krupa (Krupa na Vrbasu)];

Zvijezda 09 : Milun Avramović (G) , Luka Janković , Andrija Janjić , Petar Orlandić , Igor Blagojević (od 83' zamijenjen sa Kojo Matić), Mladen Dujković , Miloš Gordić (od 75' zamijenjen sa Aleksa Kovačević), Muamer Svraka (K) , Marko Vidović , Slaven Stjepanović (od 51' zamijenjen sa Branko Mihajlović), Igor Zonjić

Krupa: Mladen Milošević (G) , Živko Bubić , Emanullah Blažević (od 87' zamijenjen sa Dimitrije Tvrdišić), Miodrag Rudan , Slobodan Đekić , Danilo Vukčević , Nebojša Babić , Nikola Mitrović , Srđan Mrzić (od 90' zamijenjen sa Ognjen Krneta), Ljubiša Nikodinović , Nemanja Vidović (K)

Drina 0 : 0 Željezničar ST
Podrinje 2 : 1 Borac
Ljubić 5 : 2 Modriča Alfa
Sutjeska 3 : 0 Budućnost
Sloga 1 : 0 Slavija
Omarska 3 : 0 Kozara