Krupa sve bliža šampionskoj tituli

Sloga - Krupa 1:1

Dobru, kvalitetnu i neizvjesnu utakmicu odigrali su u Doboju Krupa i Sloga. Iako je domaćin silno želio pobjedu, do nje nije doša, a  gosti sigurno prezadovoljni kući idu sa jednim bodom.

Oni su sada nakon gostovanja u Doboju mnogo bliži šampionskoj tituli.

Zahvaljujući Zvijezdi 09 koja je porazila Slobodu, napravili su još veći bodovnu prednost.

Tokom prvog poluvremena domaćin je imao terensku inicijativu i dvije dobre prilike za pogodak, ali ih nisu iskoristili. Nije bilo pogoda u prvih 45. minuta.

Nastavak je donio nešto kvalitetniju igru, a ljubitelji fudbala vidjeli su i dva gola.

Sloga je došla do rezultatske prednosti u 50. minuti. Mrežu Krupe je pogodio Dimitrije Zajić.

Nisu se međutim gosti predavali. Naprotiv, pojačali su ritam i došli golom Emanlaha Blaževića do 1:1. Bio je to i konačan rezultat susreta,

Sloga – Krupa 1:1 (0:0)

Doboj. Stadion: Lke. Gledalaca: 450. Sudije: Vojislav Vuković (Brčko), Strijelci: Dimitrije Zajić 50', [SDFK Sloga (Doboj)]; Emanullah Blažević 71', [FK Krupa (Krupa na Vrbasu)]. Žuti kartoni: Haris Džaferović 24', Dušan Ristić 67', Ostoja Šaula 79', [SDFK Sloga (Doboj)]; Živko Bubić 45', Dimitrije Tvrdišić 65', Nemanja Vidović 49', [FK Krupa (Krupa na Vrbasu)];

Sloga: Danilo Đulčić (G) , David Hrubik , Franko Dadić , Dimitrije Zajić (od 78' zamijenjen sa Adonis Bilal), Uglješa Stevanović (od 78' zamijenjen sa David Knežević), Aleksandar Milaković (K) , Haris Džaferović (od 78' zamijenjen sa Bojan Marković), Ostoja Šaula , Stefan Janjić , Obrad Starčević (od 62' zamijenjen sa Rado Radić), Dušan Ristić

Krupa: Mladen Milošević(G) , Živko Bubić , Emanullah Blažević , Miodrag Rudan , Džafo Hadžić , Luka Babić , Slobodan Đekić , Nebojša Babić , Nikola Mitrović , Srđan Mrzić , Nemanja Vidović (K),.REZERVE

Imran Bilić(G) , Dimitrije Tvrdišić , Luka Banović , Miloš Perović , Danilo Vukčević , Ljubiša Nikodinović , Ognjen Krneta ,