22.08.2022 Radovan Uljarević

Hercegovac opet raspucan

Hercegovac - Stakoorina 4:0

U odličnoj fudbalskoj predstavi pred oko 700 gledalaca, „Hercegovac“ je visoko porazio dobru ekipu „Stakorine“ iz Čajniča rezultatom 4:0 (2:0). Od samog starta puleni Rajka Milenića nametnuli su jak tempo i napali goste, a već u 4.minutu Gavrilo Popadić silovitim šutem, uz pomoć stative donosi prednost domaćinu. U 20.minutu odličnu solo akciju golom kruniše najbolji pojedinac susreta Filip Vujović, da bi u 24.minutu zbog oštrog starta upravo nad Vujovićem direktan crveni karton dobio kapiten „Stakorine“ Kajević.

U drugom dijelu „Heo“ je držao sve konce igre, a kao rezultat bolje igre došli su i golovi Lazara Mrkajića u 59. i Obrada Vučkovića u 3.minutu sudijske nadoknade.

Treba napomenuti da je ovaj susret odigran u fantastičnoj atmosferi koju su stvorili domaći navijači, ali i 30-tak pristalica „Stakorine“ koji su zdušno bodrili svoj tim cijelim tokom meča.

HERCEGOVAC – STAKORINA 4:0 (2:0)