XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 06.08.2022 17:30 Mladost (G) - Podrinje 1:0
2 14.08.2022 17:30 Podrinje - Vlasenica 3:4
3 20.08.2022 17:00 Ilićka 01 - Podrinje 0:1
4 28.08.2022 17:00 Podrinje - Drina HE 1:3
5 04.09.2022 16:30 Glasinac 1936 - Podrinje 6:1
6 11.09.2022 16:00 Velež - Podrinje 5:2
7 18.09.2022 16:00 Podrinje - Proleter 2:1
8 25.09.2022 16:00 Romanija - Podrinje 4:0
9 05.10.2022 15:30 Podrinje - Guber 6:3
10 08.10.2022 15:00 Mladost (R) - Podrinje 4:0
11 16.10.2022 14:30 Podrinje - Stakorina 1:1
12 23.10.2022 14:30 Jedinstvo - Podrinje 4:0
13 30.10.2022 14:00 Podrinje - Hercegovac 0:3
14 05.11.2022 13:30 Rudar 1925 - Podrinje 2:2
15 13.11.2022 13:00 Podrinje - Budućnost 3:0
16 12.03.2023 14:00 Podrinje - Mladost (G) 1:3
17 18.03.2023 14:30 Vlasenica - Podrinje 1:0
18 26.03.2023 15:00 Podrinje - Ilićka 01 1:1
19 01.04.2023 15:30 Drina HE - Podrinje 1:1
20 09.04.2023 15:30 Podrinje - Glasinac 1936 0:2
21 15.04.2023 16:00 Podrinje - Velež 0:3
22 19.04.2023 16:00 Proleter - Podrinje 2:0
23 23.04.2023 16:30 Podrinje - Romanija 1:4
24 29.04.2023 16:30 Guber - Podrinje 2:1
25 07.05.2023 16:30 Podrinje - Mladost (R) 6:4
26 14.05.2023 17:00 Stakorina - Podrinje 3:0
27 17.05.2023 17:00 Podrinje - Jedinstvo 1:6
28 21.05.2023 17:00 Hercegovac - Podrinje 7:0
29 28.05.2023 17:30 Podrinje - Rudar 1925 1:4
30 04.06.2023 17:30 Budućnost - Podrinje 7:2
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Romanija 30 20 3 7 63
2 Velež 30 19 3 8 60
3 Jedinstvo 30 19 2 9 59
4 Stakorina 30 15 6 9 51
5 Vlasenica 30 15 4 11 49
6 Proleter 30 14 4 12 46
7 Glasinac 1936 30 13 5 12 44
8 Hercegovac 30 12 6 12 42
9 Ilićka 01 30 13 2 15 41
10 Drina HE 30 11 6 13 39
11 Mladost (R) 30 12 3 15 39
12 Mladost (G) 30 12 3 15 39
13 Budućnost 30 10 4 16 34
14 Rudar 1925 30 10 3 17 33
15 Guber 30 9 4 17 31
16 Podrinje (-3) 30 5 4 21 16
Eligyx je podelio utakmicu
JahicAmar je ocenio igrača
JahicAmar je ocenio igrača
JahicAmar je ocenio igrača
Benjooo je podelio utakmicu
EnverBajrica je ocenio igrača