XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 06.08.2022 17:30 Budućnost - Proleter 2:2
2 13.08.2022 17:30 Proleter - Mladost (G) 5:2
3 20.08.2022 17:00 Vlasenica - Proleter 1:1
4 27.08.2022 17:00 Proleter - Ilićka 01 6:0
5 03.09.2022 16:30 Drina HE - Proleter 4:1
6 11.09.2022 16:00 Proleter - Glasinac 1936 4:0
7 18.09.2022 16:00 Podrinje - Proleter 2:1
8 25.09.2022 16:00 Velež - Proleter 2:1
9 01.10.2022 15:30 Proleter - Romanija 5:2
10 08.10.2022 15:00 Guber - Proleter 2:1
11 15.10.2022 14:30 Proleter - Mladost (R) 3:1
12 23.10.2022 14:30 Stakorina - Proleter 4:0
13 30.10.2022 14:00 Proleter - Jedinstvo 5:2
14 06.11.2022 13:30 Hercegovac - Proleter 2:0
15 12.11.2022 13:00 Proleter - Rudar 1925 5:2
16 22.03.2023 15:00 Proleter - Budućnost 7:1
17 18.03.2023 14:30 Mladost (G) - Proleter 2:2
18 25.03.2023 15:00 Proleter - Vlasenica 3:1
19 01.04.2023 15:30 Ilićka 01 - Proleter 3:1
20 09.04.2023 15:30 Proleter - Drina HE 1:1
21 15.04.2023 16:00 Glasinac 1936 - Proleter 2:1
22 19.04.2023 16:00 Proleter - Podrinje 2:0
23 22.04.2023 16:30 Proleter - Velež 4:2
24 30.04.2023 16:30 Romanija - Proleter 3:1
25 06.05.2023 16:30 Proleter - Guber 4:0
26 14.05.2023 17:00 Mladost (R) - Proleter 5:3
27 17.05.2023 17:00 Proleter - Stakorina 4:1
28 21.05.2023 17:00 Jedinstvo - Proleter 3:0
29 28.05.2023 17:30 Proleter - Hercegovac 3:1
30 04.06.2023 17:30 Rudar 1925 - Proleter 3:2
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Romanija 30 20 3 7 63
2 Velež 30 19 3 8 60
3 Jedinstvo 30 19 2 9 59
4 Stakorina 30 15 6 9 51
5 Vlasenica 30 15 4 11 49
6 Proleter 30 14 4 12 46
7 Glasinac 1936 30 13 5 12 44
8 Hercegovac 30 12 6 12 42
9 Ilićka 01 30 13 2 15 41
10 Drina HE 30 11 6 13 39
11 Mladost (R) 30 12 3 15 39
12 Mladost (G) 30 12 3 15 39
13 Budućnost 30 10 4 16 34
14 Rudar 1925 30 10 3 17 33
15 Guber 30 9 4 17 31
16 Podrinje (-3) 30 5 4 21 16
Dzens je ocenio igrača
Dzens je ocenio igrača
Dzens je ocenio igrača
EdinKurpejovic je ocenio igrača
EdinKurpejovic je ocenio igrača
bajobajic je ocenio igrača
bajobajic je ocenio igrača