Kozara slavila u Prnjavoru

Danas su odigrane utakmice 1/16 finala Kupa Republike Srpske.  Kozara je u Prnjavoru za protivnika imala FK Ljubić i ostvarila pobjedu od 1-2, te se plasirala u narednu rundu Kupa Republike Srpske Dr Milan Jelić.

Kozara u vođstvo dolazi golom Dejana Glišiča u 23. minuti i to je rezultat s kojim se odlazi na poluvrijeme.

Domaćin preko Bosnića izjednačava na 1-1 u 49. minuti. Minut kasnije Maksimović Drago ponovo dovodi Kozaru u vođstvo i postavlja konačnih 1-2.

Već u subotu 17. 9. 2022. godine pred fudbalerima Kozare je novi ispit. U okviru 8. kola m:tel I lige Republike Srpske FK Kozara će na Gradskom stadionu Velimir Sombolac u Gradišci ugostiti FK Krupu, vodeću ekipu prvenstva. Utakmica počinje u 16 časova

FK Ljubić (Prnjavor): Badić I. (od 46. min. Mitrović N.), Radaković S., Žižak B., Džombić R., Milanović J., Jugović D. (od 46. min. Čudić M.), Grahovac S. (od 46. min. Žižak A.), Javorac D. (od 71. min. Mišić M.), Bosnić A., Ćetojević S. (od 46. min. Jagodić B.), Vidović N., trener: Komlenović V., nisu igrali: Lukić V., Todorović B., Bobić K..

FK Kozara (Gradiška): Modić S., Šćekić F., Veljkić S., Blagojević A., Glišić D. (od 56. min. Pepić D.), Matić B. (od 63. in. Komlenić A), Govedarica S. (od 56. min. Dakić M.), Jandrić S., Despotović M., Maksimović D. (od 56. min. Malbašić A.), Torlaković B. (od 86. min. Pliego S.), trener Krupljanin S., nisu igrali: Đurić L.