Jang Bojs zakoračio u finale

Futsaleri Jang Bojsa jako su blizu finala doigravanja baraža za ulazak u Prvu ligu Republike Srpske.

Zvorničani su večeras u prvoj utakmici polufinala razbili Prijedora 8:2 i tako pred revanš u Prijedoru imaju velikih šest golova razlike, koje iskusna i kvalitetna ekipa poput njih ne bi smjela ispustiti.

Prijedorčani su odlično ušli u susret i iako značajno oslabljeni, bez nekoliko jako bitnih igrača i sa samo šest igrača u rotaciji, poveli su 1:0 golom Stefana Lukića.

Ipak, Boris Andrić brzo izjednačuje, a do polubremena u strijelce se upisuju i Pavle i Slobodan Radić, te Radovan VAsić i domaća ekipa ima 4:1 poslije 20 minuta igre.

U nastavku susreta Zvrorničani su samo potvrdili visoku prednost i sa još dva gola Pavla Radića, te po jednim Radeta Lazića i Danijela Ćuluma odlaze na 8:1. Poraz Prijedora ublažio je tek Igor Golić pogotkom za 8:2.

KMF JANG BOJS - KMF PRIJEDOR 8:2 (4:1)
Gradska dvorana u Zvorniku
Gledalaca: 250
Sudije: Vojislav Vuković (Brčko) i Stefan Đukić (Ugljevik)
Strijelci: 0:1 Lukić 3, 1:1 Andrić 8, 2:1 P. Radić 15, 3:1 Vasić 17, 4:1 S. Radić 19, 5:1 Lazić 22, 6:1 P.Radić 24, 7:1 Ćulum 24, 8:1 P. Radić 26, 8:2 Golić 34
Žuti kartoni: Stjepanović (Jang Bojs), Miljević (Prijedor)

JANG BOJS: S. Radić, Marković, Lazić, Vasić, Ćulum Bogićević, Tešić, P. Radić, Blagojević, Stjepanović, Andrić, Zelenović, Kuršumović

PRIJEDOR: Burić, Golić, iljević, Lukić, Došenović, Gavranović