Četvrta uzastopna pobjeda Sloge

Rukometaši Sloge su zabilježili novu četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu. Bili su bolji u Visokom od domaće Bosne Ekoenergija slavivši rezultatom 30:28.
Domaći su imali vođstvo do 18. minuta kada je rezultat bio 9:8. A onda Sloga sa dva gola u nizu prelazi u vođstvo 10:9. Stečenu prednost više nije ispuštala. Svoje rezultatsko preimućstvo su povećavali. Na odmor Sloga odlazi sa vođtvom 15:11.
U 35.minutu Sloga je imala plus šest 18:12. U 41.minutu serijom 3:0 Dobojlije imaju velikih sedam golova viška 23:16.  Pet minuta prije kraja tim Miljana Stanića imao je prednost 29:24. A onda Bosna pravi seriju 4:0 i dolazi na minus jedan 28:29. U posljednjim trenucima Sloga postiže gol za kraj i konačnu pobjedu 30:28. Sloga sw sada nalazi na sedmom mjestu prvenstvene tabele. Dobojski tim u narednom kolu dočekuje ekipu Leotara iz Trebinja.
Najefikasniji u pobjedničkom taboru bili su Nemanja Peštić i Stanko Stanković sa pi 7 golova, šest golova postigao je Radomir Stojanovoć. Kod domaćih najefikasniji su bili Emrah Jamaković sa 8 i Hamza Karavdić sa 6 golova.

BOSNA EKOENERGIJA - SLOGA 28:30 (11:15)

Dvorana: KSC "Mladost". Gledalaca: 300. Sudije: Marko Miljević i Zoran Petrović (Banja Luka). Delegat: Boško Čađo (Kozarska Dubica). Sedmerci: Bosna Ekoenergija 1(1), Sloga 5(3). Isključenja: Bosna Ekoenergija 6, Sloga 2 minuta.
BOSNA EKOENERGIJA: Žiga, Sirćo, Ahmetaš, Čabaravdić 2, Vražalić 1, Halilbegović 3, Mimić, Balta, Delić, Karavdić 6, Nazifović 1, Hrnjić 3, Adnan Jamaković 3, Emrah Jamaković 8(1), Huseljić 1. Trener: Samir Jamaković.
SLOGA: Bogdanović, Blagojević, Stojanović 6(2), Krajina, Marković, Tulendić   4(1), Bogdan Peštić, Nemanja Peštić 7, Simić, Knežević 1, Miličević 1, Maričić 3, Ristić 1, Bajović. Trener: Miljan Stanić.

Hercegovina : Krivaja
Maglaj : Borac M:TEL
Konjuh : Leotar
Sloboda : Gračanica
Sloga : Čapljina
Goražde : Izviđač