Da li će sutra biti prijateljskih utakmica?

Sutra ćemo dobiti u  fudbalskoj Premijer ligi klubove koji će se seliti u niži rang takmičenja. Biće to izuzetno neizvjesnih 90 minuta.

Praktično od 7 Posušja, do 12 Leotara svi mogu ispasti ili ostati. Dakle, biće vrlo uzbudljivo, a ovo je i prilika da vidimo kako će se ko ponašati u ovom zadnjem kolu.

Vidjećemo kome je sportsko viteštvo i dobar rezultat u prvom planu , a kome…

Ne tako davno Slavija iz Istočnog Sarajeva je ispala, zbog neriješenog rezultata na svom terenu sa Željom, ali i senzacionalne pobjede Olimpika na Koševu nad Sarajevom od 1:3.

Potpisnik ovih redova sjeća se utakmice Priština – Čelik (izvještavao)  u onoj velikoj državi.

Čeliku je trebala pobjeda u Prištini, ali i remi Sutjeske iz Nikšića i Crvene zvezde u Nikšiću da bi ostao u ligi.

Sa Čelikom je vojnim avionom tada stigla u Prištinu u sudijska trojka.

Pet minuta prije karaj meča u Prištini (počeo kasnije) javljeno je da je Zvezda odigrala 1:1, a tada je Prištini rezultat bio 2:0 za domaćina.

U narednih pet minuta tim iz Zenice daje tri gola i dolazi do bodova spasa. Kakav je to bio cirkus na utakmici!

Pitate se čemu ovo podsjećanje? Pa sutra će se pokazati ko je ko i kakav je ko.

Da li je u pretposlednjem kolu bilo čudnih rezultata?

Jeste, a da li su oni ''vezani'' za sutrašnje okršaje saznaćemo već sutra oko 19 časova.