Bojan Đurđević rešeta mreže kao otac Vladimir

Bojan Đurđević (Mladost Farmaprom) FOTO: sportdc

Zahvaljujući Bojanu Đurđeviću koji je četiri puta pogodio protivničku mrežu fudableri Mladosti Farmaproma iz Zalužana pobijedili su sa rezultatom 6:0 Gomionicu kao gosti u Bronzanom Majdanu na otvaranju nove sezone u Područnoj ligi Banjaluka.

Majstorski je mladi napadač “farmera”, sa izvanrednim golgeterskim instiktom pogađao, kao nekada i njegov otac Vladimir, bivši centarfor Podgrmeča iz Sanskom Mosta i banjalučkog Borca, strijelac jedinog gola za crveno-plave protiv Jugoslavije 2001. godine na Gradskom stadionu.
Đurđević junior je pogađao u 33, 49, 79. iz penala i 80. minutu. Golove za goste, za komplet “pola tuceta”, dao je još Dušan Galić u 60. i 64. minutu.

Gomionica – Mladost Farmaprom    0:6 (0:1)

Stadion: Gomionice u Bronzanom Majdanu. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Marković (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Đurđević (33), 0:2 Đurđević (49), 0:3 Galić (60), 0:4 Galić (64), 0:5 Đurđević (79 – penal), 0:6 Đurđević (80). Žuti kartoni: Panić, Davidović, Prerad (Gomionica), Vuleta (Mladost Farmaprom). Crveni karton: nedeljko Panić (Gomionica) u 89. minutu.
GOMIONICA: Savičić, Saša Prerad, Vasiljević, Bubulj (od 65. Marko Prerad), Batar, Milan Prerad, Panić, Palačković (od 50. Miljanović), Davidović (od 58. Đurić), Šulić, Gavranović.
MLADOST FARMAPROM: Karać, Radonić (od 46. Ivić), Zeljković, Kurtinović, Todorić, Juić (od 81. Tadić), Đurđević (od 84. Miloš Vojnović), Galić, Mladen Vojnović (od 58. Matijević), Đukić (od 58. Knežević), Vuleta.

Sloga Nektar : Gomionica
Krupa 7 : 0 Šnjegotina
Zmijanje : Borac (ID)
OFK Spartak 2013 : Rekreativo
Piskavica : Omladinac
OFK Banja Luka 3 : 4 Mladost