Sloga zadovoljna, Gorica ne

Tvrdu i čvrstu utakmicu odigrali su domaća Gorica iz Šipova i srbačka Sloga, a  završena  je neriješenim rezultatom 1:1.

Za domaću ekipu gol zabija Bojan Dojčinović, dok za goste poentira Aleksandar Kondić.

Komentar nakon utakmice dali su iz oba tabora.

Krilni fudbaler Gorice Bojan Dojčinović nije bio zadovoljan prikazanom igrom svoje ekipe.

-Odigrali smo  ispod naših očekivanja. Po svemu viđenom opet mislim da smo zaslužili pobjedu. Imali smo dominaciju čitavu utakmicu, nakon prekida primili gol, uspjeli smo  da se vratimo u prvom poluvremenu. Drugo poluvrijeme smo konstantno imali kontrolu igre, ali nismo uspjeli da poentiramo. Ekipi Sloge želim sve najbolje, a mi se okrećemo sledećem protivniku i spremamo se za tu utakmicu - istakao je Dojčinović.

Sa druge strane veznjak Sloge Slaven Karamehić smatra mogu biti zadovoljni  bodom, sa teškog gostovanja.

-Gostovali smo kod dobre ekipe i znali smo da naš čeka možda i najteže gostovanje, ali isto tako smo znali da našom dobrom partijom možemo uzeti sva tri boda. Dobro smo otvorili utakmicu i na vrijeme dali  pogodak, ali pred kraj poluvremena imali smo mali pad koncentracije i primili smo gol za 1:1. U drugom poluvremenu obe ekipe su imale nekoliko prilika, ali ostalo je 1:1. Mi se kuci vraćamo zadovoljni bodom i u dobroj atmosferi dočekujemo Tekstilac- rekao je Karamehić.

Progres 2 : 4 Čelinac
Crni vrh 1 : 0 Naprijed
Jedinstvo 4 : 3 Sloga (T)
Brdo 6 : 0 Polet 1926
Proleter 0 : 0 Dubrave
Gorica 1 : 1 Sloga (S)
Tekstilac 3 : 1 Borac
Sloboda 0 : 6 FSA