Podsjela bodova u Istočnom Sarajevu: Slavija ispustila pobjedu protiv Sloge

Rukometaši Slavije i Sloge podijelili su po bod u utakmici 4. kola Prve lige Republike Srpske odigravši u Istočnom Sarajevu 31:31.

Imala je Slavija sve u svojim rukama u ovom meču, vodila 27:22, na petnaestak minuta do kraja, ali su u samo pet minuta ispustili tu prednost, a za sedam minuta Sloga pravi seriju 7:0 i čak i prelazi u vodstvo 29:27.

Slavija uspjeva da se konsoliduje, povrati prednost na svoju stranu i u posljednju minutu uđe sa +1, 31:30. Sloga dobija sedmerac u svom posljednjem napadu, kojeg pogađa Bogdan Peštić. Ostalo je Slaviji pola minute za napad, Borislav Mizdrak je zvao timeout, ali šut Beribake za pobjedu brani golman Šljivić i fenjerašu donosi prvi bod u novoj sezoni.

Najefikasniji kod Slavije bio je upravo Igor Beribaka sa devet golova, a na drugoj strani Bogdan Peštić je 12 puta pronalazio put do mreže Sokolova.

Višegrad - HED : ORK Borac
Kotor Varoš : Sloga
Mladost 28 : 22 Derventa
Bijeljina : Kozara (G)
Slavija : ORK BL