Ćulum promašio penal

Drina - Leotar 2:2

Malobrojni ljubitelji fudbala u Zvorniku vidjeli su jednu čvrstu i tvrdu utakmicu i četiri gola. Završena je ona bez pobjednika, a to je možda i najrealniji ishod meča.

Drina je povela golom Danijela Ćuluma u 9. minuti, a isti igrač je mogao u 15. da poveća na 2:0, ali nije iskoristio penal.

Nakon toga na scenu stupaju Trebinjci. Prvo su izjednačili golom Luke Begića. Igrala se 30. minuta, da bi Mihailo Cmiljanović doveo goste u vođstvo. Bilo je to u 39. minuti.

Kada se očekivalo da Leotar na odmor ode sa golom prednosti, u sudijskom  vremenu to je onemogućio Stefan Janjić. Pogodio je mrežu Riste Perišića. Bilo je to 2:2.

Drugih 45 minuta je proteklo u nadmudrivanju, a ekipe nisu uspjele više da stignu do gola, pa 2:2 bio i konačan rezultat.

Drina – Leotar 2:2 (2:2)

Zvornik. Stadion: Gradski stadion Zvornik. Gledalaca: 200. Sudije: Nemanja Aleksić (Banja Luka) [Glavni], Gojko Crnobrnja (Banja Luka) [Pomoćnik], Tomislav Gračanin (Banja Luka) [Pomoćnik], Strijelci: Danijel Ćulum 9', Stefan Janjić 45', [Drina (Zvornik)]; Luka Begić 30', Mihailo Cmiljanović 39', [Leotar (Trebinje)]. Žuti kartoni: Miloš Jokić 48', Bogdan Bogdanović 65', Aleksa Marić 69', Stefan Janjić 88', [Drina (Zvornik)]; Darko Đajić 14', Nikola Leko 23', Matija Glogovac 44', Luka Begić 90', [Leotar (Trebinje)];

DOMAĆI TIM: Igor Marković (G) , Aleksa Marić , Miloš Jokić , Hamza Hadžiavdić (20. Veljko Gavrić), Aleksandar Ilić , Matija Tadić , Bogdan Bogdanović (82. Nikola Mićić), Vladan Jezdić , Taha Ilyass (84. Vedad Delić), Stefan Janjić , Danijel Ćulum (K)

GOSTUJUĆI TIM: Risto Perišić (G) , Matija Glogovac , Mihailo Cmiljanović , Luka Babić , Ammar Đuderija (71. Filip Kolak), Zoran Milić (82. Marko Pandžić), Miloš Aćimović , Darko Đajić (K) , Luka Begić , Nikola Leko , Marko Šušnjar

Ljubić 1 : 2 Sloboda
Velež 2 : 3 Radnik
Romanija 2 : 1 Željezničar
Rudar Prijedor 2 : 0 Sutjeska
Slavija 2 : 1 Omarska
Modriča 1 : 3 Famos
Kozara 1 : 0 BSK
Borac 1 : 0 Laktaši