Raco Vasić spasio mladiće poraza u Banjaluci

Jang Bojs

Futsaleri Jang Bojsa osvojili su prvi gostujući bod u Prvoj ligi Republike Srpske.

U posljednjoj utakmici 4. kola prvoligaškog karavana Zvorničani su večeras remizirali u Banjaluci protiv Policajca 5:5, a poraza ih je spasio Radovan Vasić pogotkom u posljednjoj minuti.

Vodio je Jang Bojs veći tok utakmice u Banjaluci, sjajno su krenuli pogotkom Pavla Radića, a onda je Danijel Ćulum uduplao rezultat na 2:0. Uspjeli su domaći pogotkom Vladana Vidovića da smanje pred poluvrijeme i sa 2:1 se otišlo na pauzu.

U nastavku susreta Jang Bojs uspjeva da ode na 4:2, a tada na scenu stupa mladi Predrag Galić i sa tri pogotka od 32. do 35. minute okreće rezultat na 5:4 i išao je Policajac prema pobjedi, ali se ispriječio Vasić.

FC POLICAJAC - KMF JANG BOJS 5:5 (1:2)
Dvorana Šoping centar, Banja Luka
Gledalaca: 10
Sudije: Bojan Panić i Milomir Novaković (oba Prijedor)
Strijelci: 0:1 P. Radić 2, 0:2 Ćulum 12, 1:2 Vidović 19, 2:2 Sr. Đukanović 24, 2:3 P. Radić 24, 2:4 P. Radić 25, 3:4 Galić 32, 4:4 Galić 34, 5:4 P: Radić 35, 5:5 Vasić 40
Žuti kartoni: Sl.Đukanović (Policajac)

POLICAJAC: Krnojelac, Vidović, Gligić, Petković, Sr. Đukanović, Davidović, Galić, Sl. Đukanović, Milinović

JANG BOJS: S. Radić, P. Radić, Vasić, Stupar, Ćulum, Jokić, Lazić, B. Andrić, Vidović, Milošević, A. Andrić, Marković

Gradiška 2 : 4 Doboj
Kotor Varoš 2 : 6 Young Boys
Nevesinje 5 : 2 Derventa
Željeznica 9 : 0 Policajac