Prijateljska utakmica: Sloga ubjedljivo slavila u Maglaju

Rukometaši Sloge nakon povratka iz Makarske odigrali su prvu kontrolnu utakmicu. Oni su kao gosti ubjedljivo savladali domaću ekipu Maglaja 39:29.
Sloga u 11.minutu dolazi do tri gola prednosti 8:5. Domaći se ne predaju i u 17.minutu serijom 4:0 prelaze u vođstvo 10:9. Odmah zatim uzvraćaju Dobojlije i ponovo imaju plus tri 13:10 (20.minut). Od tog trenutka pa sve do poluvremena igra se gol za gol. Sloga na odmor odlazi sa tri gola viška 19:16.
Sloga je u drugom dijelu svoju prednost uvećavala. U 40.minutu imali su velikih osam golova prednosti 28:20. Do kraja su je još i uvećali za konačnih plus deset 39:29.
Najefikasniji u pobjedničkom timu bili su Dario Đenadija sa 10 i Vladan Marković sa 9 golova. Kod domaćih Kadrić je postigao 6 golova dok je pet postigao Halilović.
MAGLAJ - SLOGA 29:39 (16:19)

DVORANA: U Maglaju. Gledalaca: 100. Sedmerci: Maglaj 6(3), Sloga 4(4). Isključenja: Maglaj 2, Sloga 10 minuta.
MAGLAJ: Suljaković, Ćosić, Delić, Ridžal 1, Bajraktarević 4, Kadrić 6(1), Velagić 1, Mehinagić 4(2), Omeragić 4, Jusufović, Basor 3, Hutinović, Halilović 5, Šumić, Ali Omerović 1, Ćatić.
SLOGA: Milutin Bogdanović, Aljoša Karać,  Radomir Stojanović 1, Jovan Todorović 4, Stanko Stanković 2,  Vladan Marković 9(4), Đorđe Ristić, Nikola Stjepanović 1, Dario Đenadija 10, Mihailo Ristić 2, Ilija Krajina, Dušan Miličević 6, Rajko Maričić, Đorđe Radojčić, Danilo Ristić 3, Andrej Lazić 1, Božidar Bajović. Trener: Dejan Vasilić.