Zvezdini omladinci punim gasom u Gradu Sunca

Na fudbalskim terenima “Grada Sunca” odigrane su dvije prijateljske utakmice, u kojima su sjajnu igru prikazale nade beogradske Crvene zvezde, Budućnosti iz Podgorice i Arsenala iz Tivta.

Prvi su na terenu bili kadeti Crvene zvezde i Budućnosti, koji su svoj meč završili neriješenim rezultatom 2:2. Zvezda je prva došla do prednosti, da bi Podgoričani uspjeli preokrenuti rezulatat, a na kraju utakmica je završila bez pobjednika. Treba istaći da su oba tima pokazala da u svojim redovima imaju veliki broj talentovanih fudbalera.

U drugom meču snage su odmjerili Crvena Zvezda i Arsenal. “Crveno-beli” stigli su do prednosti već u prvim minutama susreta, ali je njihova radost kratko trajala pošto je klub iz Tivta uspio postići gol za 1:1. Ipak, na odmor se otišlo sa rezultatom 2:1 za klub iz Beograda.

U nastavku igre tim koji predvodi bivši as “crveno-belih” Nenad Milijaš zaigrao je mnogo bolje, postigao četiri pogotka i ostvario visok trijumf od 6:1.