Igokea odbranila titulu

Borac - Igokea

Košarkaši Igokee odbranili su titulu šampiona Bosne i Hercegovine. Porazili su Borac u drugoj finalnoj utakmici ple jofa sa 76:62-

Počela je serijom 4:0  za Borac, Igokea pravi seriju 11:0, za 4:11.

Tajm aut trazi trener Borca, Zoran Kašćelan nakon lega njegov tim igra bolje, u 6' bilo je 13:12 za Igokeu.

Igrala se 8' trojka Vesta za prednost Borca 17:15. Prva  četvrtina završena je prednšću Borca 18:17. Druga četvrtina prošla je uglavnom u igri koš za koš, do pred kraj poluvremena na koje gosti odlaze s prednoscu 37:31.

Početak treće četvrtine pripao je Igokei, u 6' ove dionice ekipa iz Aleksandrovca vodi 53:40, a na kraju je bilo 11 razlike za Igokeu na kraju 3/4, 61:49.

U posljednjoj dionici, Igokea je održavala prednost do konačnih 76:62 i odbrane titule šampiona BiH.