Remi u Banjaluci – Runić i Bokić pogađali po dva puta

Nebojša Runić FOTO: FK Laktaši

BSK i Kozara su u Banjaluci podijelili bodove u susretu 4. kola Prve lige Republike Srpske odigravši neriješeno 2:2 (1:1).

Bila je ovo utakmica u kojoj su se golgeterski takmičili domaći štoper Nebojša Runić i gostujući ofanzivac Jovan Bokić, koji su se po dva puta upisali u strijelce. Runić je pogodio u 4. i 88. minutu, a Bokić u 16. i 79. minutu iz jedanaesterca.

BSK – Kozara            2:2 (1:1)

Pomoćni teran Gradskog stadiona u Banjaluci. Gledalaca: 150. Sudija: Nemanja Jovičić (Istočno Sarajevo). Strijelci: 1:0 Runić (4), 1:1 Bokić (16), 1:2 Bokić (79 – penal), 2:2 Runić (88). Žuti kartoni: Stojičić (BSK), Bokić, Kačavenda, trener Medović (Kozara).

BSK: Grujić, Račić (od 64. Kujundžić), Moconja, Bogdanić (od 80. Nikolić), Marčetić (od 80. Stojičić), Samardžija, Terzić, Đajić (od 80. Delkić), Stašević (od 24. Janjetović), Keranović, Runić.

KOZARA: Kačavenda, P. Tešić, Bokić (od 90+1. Veljkić), Bosnić (od 84. Govedarica), Jandrić (od 46. Marković), Sukara, Božić (od 66. Bundalo), V. Tešić, Pljevaljčić, Pepić (od 46. Bobić), Dojčinović.

Željezničar : Famos
Romanija : Slavija
Sloboda (NG) : Zvijezda 09
Kozara : Leotar
Drina HE : Borac
Laktaši : Sutjeska