55.Međunarodni rukometni TV turnir šampiona "Doboj 2024": Bešiktaš savladao Slogu

Rukometaši Bešiktaša savladali su domaću Slogu rezultatom 31:20 i tako će igrati za treće mjesto.
Bešikštaš je od početka postavio uslove igre svoju prednost povećavali iz minuta u minut. Nakon 13 minuta rezultat je glasio 7:2. U 25.minutu Bešiktaš je imao vođstvo 14:7. Radomir Stojanocić je u 26.minutu postavio konačan rezultat prvom poluvremenu 14:8 za Bešiktaš.
U 51.minutu Bešiktaš stiže do 10 golova prednosti 27:17. Do kraja je još je uvećao za plus jedan i pobjedu 31:20.
Bešiktaš su do pobjede predvodili EnisHarun Hačioglu i Alperen Arabaci sa po pet golova. U redovima Sloge najefikasniji su bili Radomir Stojanović sa 6 i Dario Đenadija sa 5 postignutih golova.

BEŠIKTAŠ - SLOGA 31:20 (14:8)

Natkriveni stadion sportskih igara. Gledalaca: 800. Sudije: Saša Bijeljić (Gradiška) i Miroslav Tovilović (Doboj). Delegat: Aleksandar Vrhovac (Banja Luka). Sedmerci: Bešiktaš 3(2), Sloga 5(1).Isključenja: Bešiktaš 8, Sloga 8.minuta. Treće isključenje (diskvalifkcija): Baran Nalbantoglu (Bešiktaš) u 28.minutu.
BEŠIKTAŠ: Matej Ašanin, Enis Harun Hačioglu 5, Alperen Arabaci 5, Omer Ozan Arifoglu 1, Kaled Ibrahim 3, Enis Jatkin, Oleksandr Tilte 3(2), Eduardo Martinez, Baran Nalbantoglu 1, Ejup Arda Jildiz 3, Francisko Pena, Hoan Amigo Boada, Ševket Jagmuroglu 2, Tobias Cvetko 2, Alper Ajdin 2, Sedrik Soraindo 3, Ogulkan Gunej 1. Trener: Oliver Roj Kamino.
SLOGA: Milutin Bogdanović, Đorđe Ristić, Radomir Stojanović 6, Ilija Krajina, Jovan Janković 3, Aleksej Đekić, Vladan Marković, Nikola Stjepanović 1, Dario Đenadija 5, Pavle Đuričić 1(1), Luka Kulušić, Đorđe Radojčić, Dušan Miličević, Aljoša Karać, Đorđe Bosić, Akaki Patašuri 1, Andrej Lazić 2, Hasan Ikanović 1, Božidar Bajović. Trener: Dejan Vasilić.