Zekanović matirao Ljubić na „Lukama“

Ekipa Slobode (MG) FOTO: FK Sloboda

U zanimljovom duelu na stadionu „Luke“ u Mrkonjić Gradu domaća Sloboda je stigla do vrijedne pobjede protiv Ljubića iz Prnjavora – 2:1 (1:1).

Poveli su domaćini u 11. minutu pogotkom Predraga Zekanovića, a izjednačio je Dejan Živković u 20. minutu. U nastavku su Mrkonjićani stigli do još jednog pogotka u 54. minutu kada je Predrag Zekanović bio precizan iz jedanaesterca za konačnih 2:1.

Sloboda (MG) – Ljubić      2:1 (1:1)

Stadion: „Luke“ u Mrkonjić Gradu. Gledalaca: 100. Sudija: Stefan Đukić (Ugljevik). Strijelci: 1:0 Zekanović (11), 1:1 Živković (20), 2:1 Zekanović (54 – penal). Žuti kartoni: Samardžić, Davidov, Banjac, trener Marjanović (Sloboda), Milijašević, Mišić (Ljubić).

SLOBODA (MG): Travar, Banjac, Davidov (od 59. Lazendić), Soldat (od 71. Jamamoto), Zekanović, Mirković, Danilović, Mitrić, Saamardžić, Nenad, Gavrić.

LJUBIĆ: A. Stupar, Bubić, Milijašević, Kopanja, Mišić (od 59. Subić), A. Žižak, Živković, Jugović (od 75. A. Vasić), M. Stupar, Vidović, Ostojić.

Željezničar : Famos
Romanija : Slavija
Sloboda (NG) : Zvijezda 09
Kozara : Leotar
Drina HE : Borac
Laktaši : Sutjeska