Sara Nikolić zablistala u Zvorniku

Džudo klub Slavija nastupio je na turniru u Zvorniku "Trofej Zvornika", te je osvojio pet medalja, dvije zlatne i tri srebrne medalje.

Obje zlatne medalje osvojila je Sara Nikolić koja je bila raspoložena ove subote u Zvorniku, te je zlatu u konkurenciji mlađih pionirki dodala i zlatnu medalju u konkurenciji starijih pionirki. do 63 kilograma.

Gorana Pržulj je u konkurenciji mlađih pionirki do 57 kilograma osvojila srebro, a isto su učinili i kadeti Snježana Nikolić i Veljko Krajšumović.

Krenuo je drugi dio sezone za džudiste, pa već naredne sedmice ekipu Slavije čeka učešće na Memorijalu "Rajko Kušić" u Palama, te prvenstvo Republike Srpske za mlađe seniore (U23).

Na takmičenju u Zvorniku u organizaciji Džudo kluba Sokolovi nastupilo je 450 takmičara iz četiri države.