Famosu dovoljno poluvrijeme za ubjedljiv trijumf

Fudbaleri Famosa iz Vojkovića su u utakmici 6. kola m:tel Prve lige Republike Srpske savladali Ljubića u Vojkovićima sa 3:0.

Bilo je Famosu dovoljno poluvrijeme da upišu nova tri domaća boda na svoj konto i stignu do ubjedljive pobjede protiv Prnjavorčana.

Igrala se 24. minuta kada Mladen Perović pogađa za 1:0 iz slobodnog udarca uz prilično skromnu reakciju gostujuće ekipe. Dvanaest minuta kasnije prednost je duplirao Kenan Lamadžema  sjajnim pogotkom iz voleja za 2:0, da bi Luka Asentić u 40. minuti na asistenciju Mladena Perovića pogodio za, ispostaviće se, konačnih 3:0.

U nastavku meča Famos je smirio igru, a gosti nisu uspjevali da previše zaprijete. Tek, ulazak Dejana Živkovića unio je malo neke živosti u igru gostiju, ali je Danjel Stijepić, koji je debitovao u seniorskoj prvenstvenoj utakmici sačuvao svoju mrežu i u drugom svom seniorskom nastupu upisao je takozvani "clean-sheet".

FAMOS - LJUBIĆ 3:0 (3:0)