Bijeljinke i Trebinjke podijelile bodove

Ekipa ŽFK Radnik Bumerang FOTO: ŽFK Radnik Bumerang

U odloženoj utakmici drugog kola Premijer lige BiH za fudbalerke u kojem su se sastala jedina dva tima iz Republike Srpske na Gradskom stadionu u Bijeljini domaći Radnik Bumerang i trebinjski Leotar odigrali su nerešno – 1:1 (0:0).

U borbenih prvih 45 minuta viđeno je po nekoliko prilika na obe strane, međutim mreže se nisu tresle i ostalo je onih početnih 0:0. Nastavak je donio još zanimljivije nadigravanje dva tima nezadovoljna rezultatskim egalom. Tačno poslije jednog časa igre aktuelni šampion Republike Srpske je poveo pogotkom Anđele Cvjetojević. Taj rezultat važio je sve do 90. minuta kada je poraz favorizovanog domaćina spriječila rezervista Irina Erkić.

Radnik Bumerang – Leotar          1:1 (0:0)

Gradski stadion u Bijeljini. Gledalaca: 120. Sudija: Nejra Halać (Zenica). Strijelci: 0:1 Cvjetojević (60), 1:1 Erkić (90). Žuti kartoni: Novaković (Radnik Bumerang), Cvjetojević, Krivokapić (Leotar).

RADNIK BUMERANG: Pejić, Selimović (od 75. Marinković), Novaković (od 66. Tešić), Jovanović (od 66. Erkić), Tekić (od 88. Nikolić), Njeguš, Marković, Mujanović, Laketić, Milićević, Hasić.

LEOTAR: Kalač, Krivokapić, Jurić, Radovanović, Rankić, Stević, Ivanović (od 88. Panić), Cvjetojević, Đokić, Ivković, Pavlinović.

Libero : Iskra
Radnik Bumerang : SFK 2000
Emina : FK Sloboda
Vogošća : Leotar